ARCHIV NOVINEK 2009

 

PUDLEM ROKU 2009 SE STAL

 

 

 

pondělí 21.12.2009

Propozice na KV Libice nad Cidlinou - 14.3.2010 + pozvánka

 

sobota 12.12.2009

Dorost šampion KCHP - Baby champion KCHP
TBF Philipa White Queen Věropa - ing.Lucie Kulštrunková, Brno
TČF Kamélie Přeloučská pečeť - Nela Bohóová, Pardubice

 

Mladý šampion KCH - Junior champion KCHP
VBF Himalaya Bohemia Jaronela - Štěpánka Halmová, Zdounky
VČF Pin Up Panthers That´s My Girl - Šárka Nováková, Vodňany
SĆF Mademoiselle Jenny Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha
TSF Fabiana Silver Al Vavro - Blanka Svitková, Praha

 

Klubový šampion KCHP - Champion of club KCHP
TČP Markus Bohemia Timothy - Jana Kotková, Soběslav

Veterán šampion KCHP - Veteran champion KCHP
TSP Wallenberg´s Simpley the Best - MUDr.Věra Krajská, Praha

 

 

sobota 5.12.2009

Přehled WDS a EDS pro rok 2010 - 2013

Kompletní přehled PUDL ROKU 2009

Pudl roku 2010

 

středa 18.11.2009

Změna u bankovního účtu:

Bankovní spojení: ČSOB, č.ú. 233642274/0300

Klub chovatelů pudlů, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10

 

  KONEČNÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE PUDL ROKU 2009 

 

středa 11.11.2009

fotogalerie - photogallery 7.11.2009 KCHP Praha Hagibor - Ute Eberhard (DE)

 

MVP PRAHA 8.11.2009 - IDS PRAHA 8.11.2009 115 pudlů / poodles

   Ute Eberhard (DE) - toy / toy + střední / miniature

   Béla Derés (CH) - trpasličí / dwarf + velký / standard

 

 

neděle 8.11.2009

Výsledky - results 7.11.2009 KCHP Praha Hagibor - Ute Eberhard (DE) = 94 pudlů

 

 

 

sobota 31.10.2009

nové foto DOROST ŠAMPION -ToyČF Charlotte z Trianonu - Zuzana Egerová

nové foto MLADÝ ŠAMPION -ToyČF Charlotte z Trianonu - Zuzana Egerová

 

Dorost šampion KCHP
TČP On the Dot Bohemia Timothy - Jindra Trnovcová, Vysoké Veselí
TČF On the Spot Bohemia Timothy - René Suchý, Mělník
TČF Karmen Přeloučská pečeť - Jindřiška Paroubková, Přelouč
TSF Snata Barbara Earl´s Legend - Karla Halbichová, Holasice

Mladý šampion KCHP
TČF Jollie Přeloučská pečeť - Jindřiška Paroubková, Přelouč
SHP Encharmed By Brown Elfin Gottardó - František Kuss, Jesenice

Klubový šampion KCHP
SBP King of Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha
SHF Barberina Fantazia Brown - František Kuss, Jesenice

Šampion šampionů KCHP
ToyAF Bajadéra z Flemingova parku - Monika a Zdeněk Truksovi, Praha

Čestný šampion KCHP
VBP Bárny Bílý Bohém - Milena Matlová, Praha

 

čtvrtek 29.10.2009

  ONLINE pro rok 2010

  Doplněny fotky veteráni a třída čestná - Jankov u Č.Budějovic

 Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

  Rozpis kruhu OKV Praha Hagibor 7.11.2009 - Ute Eberhard (DE) = 94 pudlů

 

pondělí 26.10.2009

 24.10.2009 KCHP JANKOV u Č.B. - dr.Željko Gajič, Slovinsko (68 pudlů)

 

 

25.10.2009 MVP Č.Budějovice - dr.Željko Gajič, Slovinsko (100 pudlů)

 

čtvrtek 22.10.2009

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

středa 21.10.2009

 

Výsledky ze světové výstavy - 11.10.2009 BRATISLAVA

 

 

úterý 20.10.2009

Výsledky - NVP BRNO 19.10.2009 - posuzovatel: Carlos Fernandez Renau, ES

Results  -  NDS BRNO 19.10.2009 - judge:  Carlos Fernandez Renau, ES

 

sobota 17.10.2009

Doplněn seznam rozhodčích pro klubové výstavy 2010

 

 

středa 14.10.2009

  ROZPIS NA OKV České Budějovice 24.10.2009  Željko Gajič, Slovinsko = 67 pudlů

 

středa 7.10.2009

Dorost šampion KCHP
Včerv.P  Draco Golden z Bretfeldova paprsku - Iveta Šormanová, Brno

Mladý šampion KCHP
SČF Active Tracy Anarchia - Zuzana Frantová, Brno

Šampion šampionů KCHP
TBF Ketrin Ivemon - Hana Grossová, Praha

Veterán šampion KCHP
TAF Blues Baby Sun of Dixieland - manželé Hauserovi, Zruč n.S.

 

 

středa 30.9.2009

Aneli z Racheru - Radka Peterková, Ústí n.L.

Cherry Nagato - Radka Peterková, Ústí n.L.

 

  Propozice na OKV BRNO - 9.1.2010 - posuzovatel Taťjana Novotná

 

 

sobota 26.9.2009

 

úterý 22.9.2009

 Výsledky - OKV KCHP Třebechovice pod Orebem 20.9.2009 Beata Matlawska, Polsko

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

 

čtvrtek 10.9.2009

mladý šampion KCHP
ToyČF - Charlotte z Trianonu - Zuzana Egerová, Kostelec n.L.

šampion KCHP
TBP - Goluboy Ocean Klasika Ksenii - Jiřina Zounová, Jablonec n.N.
VBP - Bárny Bílý Bohém - Milena Matlová, Praha
 

šampion šampionů KCHP
ToySF - Cherry Nagato - Radka Peterková, Ústí n.L.
ToySF - Aneli z Racheru - Radka Peterková, Ústí n.L.

 

neděle 6.9.2009

ROZPIS - OKV Třebechovice 20.9.2009 Beata Matlawska, Polsko - celkem 68 pudlů

 

pondělí 31.8.2009

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

sobota 29.8.2009

Výsledky - OKV KCHP Praha 29.8.2009 Anatolij Zhuk, Bělorusko 

Výsledky - MVP M. Boleslav 30.8.2009 -  Anatolij Zhuk, Bělorusko 

 

pondělí 24.8.2009

    Přehled NVP a MVP pro rok 2010

 

pátek 21.8.2009

    Přehled výstav klubu pro rok 2010

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

dorost šampion KCHP
TAP Opal v Zolotě iz Tverskoj Gammy - Jana Nechvilková, Poděbrady


mladý šampion KCHP
ToyČF - Angelina Lucky Princess - Petra Horská, Písek


šampion KCHP
SSF - Eliana Stříbrná růže - Jana Kropáčová, Brno
TČP - Mario Bohemia Timothy - Zuzana Jelínková, Praha
VBP - Amadeo du Cristaux Glace´s - Katarina Prochotská, Bratislava


šampion šampionů KCHP
SBF - Kloelia Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha

 

 

sobota 15.8.2009

ROZPIS - OKV KCHP Praha 29.8.2009 Anatolij Zhuk, Bělorusko - celkem 86 pudlů

 

středa 12.8.2009

Výsled. katalog - show results OKV KCHP OSTRAVA 9.8.2009 - Zdena Jílková (CR)

 

pondělí 10.8.2009

  Propozice na OKV Praha - Hagibor 7.11.2009 - posuzovatel: Ute Eberhard, Německo

 

čtvrtek 30.7.2009 - noví šampioni KCHP

dorost šampion KCHP

TSP Fabio Silver Al Vavro A.Vávrová, Ústí n.L.

TSF Fabiana Silver Al Vavro B.Svitková, Praha
SČF Miss Marlene Arcanus Iliria - Martin Haško, Bratislava

VČF Ctibora Unno Jezvé B.Zelená, Brno

 

Mladý šampion KCHP
SSP Premjer Angel Gamtos Harmonija E.Trhoňová, Liberec
VBF Aimée Crystal Swan K.Mašatová, Srby
VBF Alizée du Cristaux Glacee´s K.Mašatová, Srby

VHP Amor Brown Lady Sorbonna P.Rusinská, Dubňany

Šampion KCHP
SSF Aura d´Argent Surprise de Moravie E.Sedláčková, Brno
SBF Clojo Spirit of Australia P.Kučerová, Lipany
VBF Alizée du Cristaux Glacee´s K.Mašatová, Srby


Šampion šampionů KCHP
TČP Mario Bohemia Timothy Z.Jelínková, Praha
TČF Carissima v.d.Hutzelschweiz P.Kučerová, Lipany
SBP King of Arcanus Iliria N.Klírová, Praha
SBF Kirké Arcanus Iliria N.Klírová, Praha

Čestný šampion KCHP
TSF Daphne Silver Al Vavro A.Vávrová, Ústí n.L.
SBP Iulus Arcanus Iliria N.Klírová, Praha

 

 

pondělí 20.7.2009

Výsled. katalog - show results NVP M.BOLESLAV 19.7.2009 - Joanna Szcepanska-Korpetta, PL 

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

čtvrtek  16.7.2009

 Doplněny fotografie z KV PRAHA Uhříněves

     Propozice na KV Č.Budějovice 24.10.2009 - posuzovatel: Željko Gajič, Slovinsko

 

úterý 14.7.2009

 Doplněny fotografie z KV PRAHA Uhříněves

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

    Výsled. katalog - show results OKV PRAHA 12.7.2009 - Renata Smyčková  

 

pondělí 13.7.2009

    Výsled. katalog - show results OKV PRAHA 12.7.2009 - Renata Smyčková  

 

sobota 4.7.2009

 Doplněny fotografie z KV KOLESA

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

čtvrtek 2.7.2009

Rozpis kruhu na OKV PRAHA 12.7.2009

Doplněn rozhodčí na MVP Č.Budějovice dne 25.10.2009 - Željko Gajič, Slovinsko

Doplněna fotografie BIS - Kolesa 20.6.2009 ToyČF Tuttlebees Style of a Witch  -   Jana Svobodová, Měšice

Doplněna fotografie BIS - Brno 27.6.2009 SČF Greisy Dark Cloud  - Horynová Dana & Paroubková Jindřiška, Přelouč

 

 

úterý 30.6.2009

    Výsled. katalog - show results OKV BRNO 27.6.2009 - Richard Pet (Řecko)   

   Propozice na OKV Třebechovice dne 20.9.2009 - posuzovatel: Beata Matlawská (PL)

 

 

středa 24.6.2009 - noví šampioni KCHP

klubový šampion KCHP
TSF Zsa-Zsa Kladenská romance - Jana Frýbová, Chlucké Chvalovice
VBP Tony White Envisan - Věra Vitnerová, Kladno

čestný šampion KCHP:
SBF Iliria Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha

 

 

pondělí 22.6.2009

    Výsled. katalog - show results KV KOLESA 20.6.2009 (Dianne Degryze,Belgie)

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

 

neděle 21.6.2009

Rozpis kruhu na OKV BRNO 27.6.2009 - CELKEM 73 pudlů - posuzovatel:Richard Pet (Řecko)

 

úterý 16.6.2009 - noví šampioni KCHP

dorost šampion
SAP Rubens P.P. Aureus Ytaner - Petra Kastlová, Praha

 

mladý šampion
SČP Noel Bohemia Timothy - J. + V. Tolmanovi, Praha
ToyAF Cenicienta z Flemingova parku - M. + Z. Truksovi, Praha

klubový šampion
SČF Greisy Dark Cloud - J.Paroubková/D.Horynová, Přelouč

pondělí 15.6.2009

Výsledkový katalog - show results NVP KLATOVY 14.6.2009 (Juza Beradze, Gruzie)

   Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

neděle 7.6.2009

Rozpis kruhu na OKV KOLESA 20.6.2009 - CELKEM 105 pudlů

posuzovatel:Dianne Degryze, Belgie

 

sobota  30.05.2009

dorost šampion - ToyČF - Charlotte z Trianonu - Zuzana Egerová, Kostelec n.L.

 

čtvrtek 28.05.2009

Propozice na OKV Ostrava dne 9.8.2009 - posuzovatel: Zdena Jílková

 

úterý 26.5.2009

     Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

Vložena fotorgrafie TAF - Quovendis Aurea Ytaner - Eva Křížová, Teplice

 

Noví šampioni KCHP

dorost šampion
ToyČP - Black Boy Vera Lynn - Věra Florišová, Praha

mladý šampion
ToyČP - Black Boy Vera Lynn - Věra Florišová, Praha

TSP - Constantin Gris z Nového království - J. + D.Blahovi, Kladno
TSP - Casablanca Gris z Nového království - J. + D.Blahovi, Kladno
 

šampion KCHP

VČF - Hallifax Eeze - M.Kolářová, Vlastec u Písku

 

 

pondělí 25.05.2009

Doplněny fotografie u OKV KAČINA 23.5.2009

Výsled. katalog - show results NVP LITOMĚŘICE 24.5.2009 (Elzbieta Chwalibok, PL)

 

Noví šampioni KCHP

Dorost šampion KCHP

SČF - Mademoiselle Jenny Arcanus Iliria - Naďa Klírová Praha

šampion KCHP

TAF - Quovendis Aurea Ytaner - Eva Křížová, Teplice

veterán šampion KCHP

SČP - Chiapas Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha

 

 

sobota 23.05.2009

Výsledkový katalog - OKV KAČINA 23.5.2009

 

 

 

čtvrtek 21.05.2009

Propozice na OKV Praha dne 29.8.2009 - posuzovatel: Anatolij Zhuk, Bělorusko

 

středa 20.05.2009

Dorost šampion KCHP

SHP Encharmed By Brown Elfin Gottardó - František Kuss, Jesenice

Šamion KCHP

SSP Blue Diamond Surprise de Moravia - D.Trtolová/Z.Suchoňová, Trnava, SK

Čestný šampion KCHP

SČF Hayde´s Fanthasy Lady Pesset - Ludmila Sochorová, Brno

 

pondělí 18.05.2009

Mladý šampion KCHP
SBF - Lucrétia Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha

Šampion KCHP
SČP - Minaret´s Spirited Legacy - Mario Funk, Neu Zittau, D
SBF - Kloelia Arcanus Iliria - Naďa Klírová, Praha

Šampion šampionů KCHP
VBF - Beauty White Stříbrný klas - J. + K. Hübnerovi, Jaroměř

Čestný šampion KCHP
VAP - Lambert z Hauserova království - A.+ M.Hauserovi, Zruč n.S.
VAP - Luis z Hauserova království - A.+ M.Hauserovi, Zruč n.S.

 

čtvrtek 14.05.2009

nový mladý šampion KCHP - THP - Apple Pie Loved Chocolates - Marie Turková, Plzeň

 

 

středa 13.05.2009

doplněna fotografie klubového šampiona - SČF Uliana Madari Royal Sand

 

pondělí 11.5.2009

  Rozpis kruhu na OKV KAČINA 23.5.2009 - CELKEM 57 pudlů

 

středa 6.5.2009

     Aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 Doplněny fotografie z Českých Budějovic

 Doplněny fotografie z Tymákova

 

 

pondělí 4.5.2009

Výsledkový katalog - KV TYMÁKOV 2.5.2009 - Memorial Jaroslava Kamenického XV.ročník

 

 

Výsledkový katalog - MVP PRAHA 3.5.2009

Výsledky výstav - show results

MVP - PRAHA 3.5.2009

David Allan, ES; Javier Blanco, ES

 

 

neděle 3.4.2009

veterán šampion KCHP - SBP  Foibos Arcanus Iliria - Andrea Farkašovská, Plzeň

mladý šampion KCHP - TČF - Jasenak Miss Marina - MVDr. A.Mašková (doplněno foto)

 

úterý 28.4.2009

aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

pondělí 27.4.2009

Výsledky výstav - show results

OKV -  Č.BUDĚJOVICE 25.4.2009

dr. Roberto Schill (Rumunsko)

 

MVP - Č.BUDĚJOVICE 26.4.2009

Susanne Kuratko, A

 

 

čtvrtek 23.4.2009

Doplněna jména posuzovatelů pro MVP v PRAZE dne 8.11.2009

pudl toy a pudl střední - Ute Eberhad, D - pudl trpasličí a pudl velký - Bela Derés, Ch

 

Doplněny propozice na KVP - PRAHA dne 12.7.2009

 

pondělí 20.4.2009

Rozpis kruhu - Statistic

KVP - TYMÁKOV - 2.5.2009 MVP - PRAHA 3.5.2009

 

sobota 18.4.2009

aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

úterý 15.4.2009

nově vloženy fotky - PUDL ROKU 2008

SBF - KIRKÉ Arcanus Iliria - Ing. Naďa Klírová

SČerv.F - Uliana Madari Royal Sand - Jitka Buyens
 

 

sobota 11.4.2009

PUDL ROKU 2008 - foto ToyČP - A.J.FIRST Great Bohemia - Zuzana Suchoňová Bc. (SK)

 

pátek 10.4.2009

nově vloženy fota u PUDLA ROKU 2008

SSF - AIDA D´ARGENT Surprise de Moravie

Výsledky z NVP OSTRAVA - rozhodčí dr.Agnes Kertes Ganami, Israel
Show results - NDS OSTRAVA - judge dr.Agnes Kertes Ganami, Israel

Víkend s pudlem 2009 - pozvánka s přihláškou zde

Zveme Vás na setkání pudlařů, které se koná 31.7.— 2.8.2009 již počtvrté v údolí řeky Moravice pod hradem Vikštejnem,

v prostorách školícího střediska České pošty.

 

sobota 4.4.2009

šampion KCHP - TBF - Ketrin Ivemon - Hana Grossová, Praha 6

 

úterý 31.3.2009

nově vloženy fota u PUDLA ROKU 2008

SHF HESTIA Brown Neraka - Kateřina Hudcová, Libiš

VBP TONY WHITE Envisan - Věra Vitnerová MUDr.

 

čtvrtek  26.3.2009

mladý šampion - VAP Candy G.z Bretfeldova paprsku - Marcela Rezková, Brno
klubový šampion - VČP Berny z Hlubockého dvora - Veronika Šlajchrtová, České Budějovice
šampionů šampion - SHF Hestia Brown Neraka - Kateřina Hudcová, Libiš

 

sobota 21.3.2009

nově vloženy fota u PUDLA ROKU 2008

SBF - KLOELIA Arcanus Iliria

SHF - BABETTE Fantazia Brown

 

neděle 15.3.2009

nově vloženy fota u PUDLA ROKU 2008 - VČF - Hallifax EEZE a GREISY Dark Cloud

 

neděle 15.3.2009

nově vloženy fota u PUDLA ROKU 2008 - VČF - Hallifax EEZE a GREISY Dark Cloud

Výsledkový katalog OKV CHLUMEC - 14.3.2009

 

 

středa 11.3.2009

Propozice na OKV KCHP - Brno 27.6.2009 ( kluboví čekatelé )

posuzovatel - judge: Pet Richard, Řecko

 

Propozice - Kolesa u Přelouče 20.6.2009 ( CAC ČR, CAJC ČR,kluboví čekatelé ) CZ     EN

posuzovatel - judge:Dianne Degryze, Belgie

 

čtvrtek 19.2.2009

šampion šampionů - ToyČP A.J.First Great Bohemia, Z.Suchoňová, Trnava, SK

 

úterý 17.2.2009

dorost šampion - SSP  Premjer Angel Gamtos Harmonija - E.Trhoňová, Liberec
veterán šampion - TBF Chil of Ravilas Ivemon - H.Grossová, Praha 6

 

pátek 13.2.2009

aktualizován průběžný přehled soutěže PUDL ROKU 2009

 

čtvrtek 12.2.2009

Dorost + mladý šampion - VČP Bastien z Černého panství - A.Klobasová/P.Brázdová

Šampion KCHP - VBP - Hugo Boss Marco Bohemica - A.Klobasová, Ostrava
Šampion šampionů - VČF - Anastázie z Černého panství - P.Brázdová, Hranice

 

 

středa 11.2.2009

DOROST ŠAMPION - doplněno foto ToyČF Angelina Lucky Princess - P.Horská, Písek

 

VÝSLEDKOVÝ KATALOG - MVP BRNO 7.2.2009 VÝSLEDKOVÝ KATALOG - MVP BRNO 8.2.2009

posuzovatel - junge: dr. Tamás    Jakkel, H

posuzovatel - junge: Ing. Naďa Klírová, CR

 

 

čtvrtek 5.2.2009

Propozice TYMÁKOV 2.5.2009 - (CAC ČR, klubový vítěz) 15. ročník memoriálu Jaroslava Kamenického

Info form TYMÁKOV 2.5.2009 (CAC CZ, club winner) 15th year of memorial race of Jaroslav Kamenický

 

úterý 3.2.2009

Doplněn archiv výstav pro rok 2007

mladý šampion KCHP

SHF Colette Fantazia Brown  Zuzana Faltejsková-Šandová, Křesetice

 

neděle 1.2.2009

Doplněna fotografie + odkaz na webové stránky u mladého a klubového šampiona - SAP Paganini Aureus Ytaner

 

úterý 27.1.2009

  Rozpis kruhu MVP - BRNO 7.2. - CELKEM 134 pudlů

  Rozpis kruhu MVP - BRNO 8.2. - CELKEM 111 pudlů

 Propozice na klubovou výstavu KCHP - 23.5.2009 KAČINA

 

mladý šampion KCHP
TAF Hannach II.ze Žluté mimozy K.Knotková, Prostějov

klubový šampion KCHP

SHF Babette Fantazia Brown M.Radová, Kladno
SAF Ó,Manon Aurea Ytaner R.Smyčková, Ústí n.L.

šampion šampionů KCHP
SSF Aida d´Argent Surprise de Moravie V.E.+ V.Nezvalovi, Brno

 

 

sobota 24.1.2009

  zveřejněna pozvánka na klubovou výstavu KCHP konanou při MVP v Č.Budějovicích dne 24. dubna 2009

Seznam všech výstav se zadáváním titulu CACIB v roce 2009

 

čtvrtek 15.1.2009

  doplněna fotografie nejlepší pudl výstavy / BIS  SBF Lucrétia Arcanus Iliria, N.Klírová, Praha

 

pondělí 12.1.2009

MLADÝ ŠAMPION KCHP - TČF Jasenak Miss Marina - MUDr.Andrea Mašková,Havlíčkův Brod

KLUBOVÝ ŠAMPION KCHP - SBF Kirké Arcanus Iliria- Ing.Naďa Klírová, Praha

 

 

VÝSLEDKOVÝ KATALOG - OKV OLOMOUC 10.1.2009

VÝSLEDKOVÝ KATALOG - NVP OLOMOUC 11.1.2009

 

 

 

 

 

 

 

úterý 6.1.2009

VÝSLEDKY PUDL ROKU 2008

DOROST ŠAMPION KCHP

ToyAF - Cenicienta z Flemingova parku

SČF - Actve Tracy Anarchia

 

pondělí 5.1.2009

  aktualizace termínů výstav ( doplněny propozice u MVP a NVP )

 

neděle  4.1.2009

doplněny výsledky PUDL ROKU 2006

PUDL ROKU 2008 - uzávěrka přihlášek byla ukončena ke dni 31.12.2008.Výsledky budou zveřejněny v nejbližším termínu.

 

středa 31.12.2008

S platností od 1.1.2009 má klub chovatelů pudlů Praha nové logo

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 


 

   
© KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, kont. telefon - po - pá 18.00 - 20.00 h:  723 398 710